- strony internetowe -
“Jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz”

oferta

Oferta firmy Hainet skierowana jest głównie do mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw oraz indywidualnych odbiorców na terenie całej Polski. Obejmuje ona kompleksowe usługi oraz rozwiązania z zakresu tworzenia tożsamości wizualnej, tworzenia, aktualizacji oraz pozycjonowania witryn internetowych,a także ich pełną obsługę na serwerach.

Usługi jakie oferujemy są na najwyższym poziomie, funkcjonalne, bezpieczne oparte na sprawdzonych rozwiązaniach. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i najnowszych trendów. Nasze realizacje są zawsze dostosowane do potrzeb naszych Klientów, tak aby jak najlepiej spełniały ich wymagania. Domeną naszej firmy oraz główną specjalizacją jest budowa stron i serwisów internetowych oraz wszystko co związane jest z ich utrzymaniem oraz aktualizacją.

Z myślą o ułatwieniu zarządzania treścią wykonywanych przez nas stron i serwisów wykorzystujemy sprawdzone systemy zarządzania treścią CMS. Dają one możliwość edycji treści strony bez znajomości języka HTML a ich interfejs oraz działanie jest zbliżone do popularnych edytorów tekstu.